Obszar roboczy 1@4x
Zadzwoń
+48 510 830 080

Stefania Stachowska

Właścicielka Firmy Krem ZASPA

O firmie kilka słów

Rok 1985, w szpitalu na Zaspie w Gdańsku powstaje pierwszy oddział położniczy. Stefania Stachowska, farmaceutka pracująca w szpitalnej aptece otrzymuje zlecenie przygotowania kosmetyku na dolegliwości skórne niemowląt. Tak powstaje maść pośladkowa, która wkrótce trafia do wszystkich mam rodzących w szpitalu. Rewelacyjna maść zostaje stosowana przeciw oparzeniom u niemowląt, ale jak się wkrótce okazuje to tylko jedno z jej zastosowań.

Po 30 latach szpitalna apteka rezygnuje z dalszej produkcji kremu. Pani Stefania, przechodząc na emeryturę postanawia kontynuować produkcję pod własną, nową marką – Krem Zaspa.

Receptura kremu pieluszkowego opracowana przed laty pozostaje niezmienna do dnia dzisiejszego.

Raport bezpieczeństwa

Produkt kosmetyczny KREM ZASPA o zadeklarowanym przez producenta składzie chemicznym, stosowany zgodnie z przeznaczeniem i sposobem użycia nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka przy uwzględnieniu obecnego stanu wiedzy i spełnia wymogi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009r. dotyczącego produktów kosmetycznych.

Wszystkie składniki podlegające uregulowaniom prawnym zostały zastosowane zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009r wraz z późniejszymi zmianami.